Koulení svatého Matouše 2023

10.09.2023 10:56

Tradiční posvícenský turnaj s novým názvem. To je „Koulení svatého Matouše“. Letos se organizátorům podařilo na sobotu 9. září zajistit skvělé počasí připomínající léto na francouzské riviéře. Přihlásilo se devět dvojic. Startovní pole bylo tentokrát opět pestré. Kromě stálých členů klubu nastoupili zástupci prackovického zastupitelstva, hasičů, kulturní komise i mladých fotbalistek a jejich rodičů. Dvě příchozí dvojice sehrály barážové utkání o postup do čtvrtfinálového kola. Hrát se začalo v 15:00 a po více než 3 hodinách bylo dohráno s tímto výsledkem:
Diplom za 1. místo, a zlatou medaili vybojovali: Jaroslav Lopata a Zdeněk Zeman,
2. místo, diplom a stříbrnou medaili vybojovali: Miroslav Hon s Pavlem Maříkem,
3. místo, diplom a bronzovou medaili získali: Hana Horvátová s Gennadijem Avdějevem a
na čtvrtém místě skončila děvčata: Jarmila Zemanová a Alena Pěčová / Šárka Průšová.
Na sportovní klání navázalo příjemné přátelské posezení v občerstvovacím stanu  s živou hudbu skupiny RADICAL a pochopitelně také s tanečkem.

Co dodat závěrem? Snad jen poděkování všem účastníkům turnaje za příjemně strávené petankové odpoledne i večer a přání ať žije „Koulení svatého Matouše 2024“